Kurumsal

Tarihçe
Efes Grup ticari hayatına 1992 yılında Urla’da ilk gözlük mağazasını açarak, gözlük perakendeciliği ile başlayıp bugün 29 optik mağazası ve 2000'li yıllarda da medikal firmasını da bünyesine ekleyerek büyüyen ve hızla gelişen kurumsal şirketler grubuna dönüşmüştür. BİG GAME CENTER olarak ilk şubesini 2005 yılında Denizli Teraspark A.V.M. 771.30. m2 bir alanda açmıştır. Gelişen perakendecilik sektörün hızla büyüyen trendleri içinde kendi kurumsal kimliğini bu doğrultuda geliştiren firma Türkiye genelinde birçok Alışveriş Merkezinde yaptığı sözleşmeler neticesinde gelişmesini bu doğrultuda hızlandırmıştır. Ayrıca BİG GAME CENTER faaliyet konularına 2005 yılından itibaren 9D sinema sistemini Türkiye pazarında yap işlet devret modeli ile çalışmalarını sürdürmektedir..

Vizyonumuz
Dünyadaki gelişim ve değişime paralel olarak yaptığımız işlerde teknolojiyi, görselliği ve işlevselliği bir araya getirmek, çalışanlarını sürekli eğitimlere tabi tutarak hizmet kalitesini geliştiren, güvenilirliği ve mükemmeliyetçiliği ile tanınan, Türkiye’ de ve yurtdışında ticari başarılarıyla sürekliliğini sağlayan sektörün en iyisi olmayı hedefleyen bir şirket olmak

Misyonumuz
Dış oyun eğlence alanlarından kapalı alan eğlence merkezlerine geçişte, her sosyal konumdan aile ve çocuklara yönelik yarattığımız alanlarımızda konusunda uzman eğitimli kadrosuyla çocuklarımızın sosyalleşmesine olanak sağlayacak, oyun oynayarak ve sosyal bağlarını güçlendirecek, zengin oyun alanları yaratarak gelişimlerini ve zekalarını olumlu yönde etkileyecek, interaktif şekilde fiziki ve tempolarında kısıtlı vakitlerinde, ortak alışveriş alanlarında çocukları için güvenebilecekleri, emanet edebilecekleri oyun alanları tasarlayıp konumlandırmak.

Değerlerimiz
  • Yapılan her işte mükemmellik
  • Sürekli yenilikçi olmak
  • Hızlı ve sürekli değişen teknolojiyi öğrenmek ve uygulamak
  • Güvenilirlik
  • Adil olmak
  • Müşteri memnunüyetine yönelik hizmet anlayışı


SİTE İÇİ ARAMA